טכנאי גז לשירותכם

פטריות חימום גז – Mushroom Gas Heater

פטריות חימום מופעלות לרוב על ידי גז, בדרך כלל פרופאן או גז טבעי, והם נועדו לספק חום וחמימות בחללים חיצוניים כמו פטיו, גינות או פינות ישיבה חיצוניות, וניתן למצוא אותם בעיר בגינות, מרפסות, ומסעדות.

מידע כללי על תנורי חימום אלו:

  1. עיצוב: מחממי חוץ אלו נקראים פטריות בגלל החלק העליון הייחודי שלהם בצורת פטריות, המאכלסים את גופי החימום והמחזירים. מדובר במוצרים גבוהים, עצמאיים המונחים על הקרקע.
  2. מקור חום: תנורי חימום אלו משתמשים בדרך כלל בלהבת גז כמקור החום. הגז נשרף בחלק העליון של המחמם, ורפלקטור מכוון את החום כלפי מטה והחוצה, ומספק חום לאזור שמסביב.
  3. דלק: שימוש בפרופאן או בגז טבעי כמקורות דלק. מחממי פרופאן הם ניידים יותר וקלים יותר להזזה מכיוון שהם מגיעים עם מיכלי פרופאן. מחממי גז טבעי הם לרוב נייחים ומחוברים לקו גז טבעי.
  4. תפוקת חום: פטריות חימום גז יכולות להפיק כמות משמעותית של חום, מה שהופך אותם לאידיאליות להרחבת השימוש בחללים חיצוניים במהלך ערבים או עונות קרירות יותר.
  5. תכונות בטיחות: רוב הפטריות חימום על גז מצוידיות בתכונות בטיחות כגון מתגי התהפכות ומנגנוני כיבוי אוטומטיים למניעת תאונות.
  6. שימוש: תנורי חימום אלה פופולריים באזורי אוכל חיצוניים, ברים, מסעדות ובתים עם פינות ישיבה חיצוניות. פטריות החימום מספקות סביבה נעימה ונוחה עבור אנשים ליהנות ממרחבים חיצוניים גם כאשר מזג האוויר קריר.
  7. תחזוקה: יש צורך בתחזוקה שוטפת של פטריית החימום כדי להבטיח פעולה בטוחה ויעילה. זה כולל בדיקת דליפות גז, ניקוי המבער והמשקף ובדיקת צינורות וחיבורים.
  8. עלות: העלות של פטריית חימום על גז יכולה להשתנות מאוד בהתאם למותג, לגודל ולתכונות. מחממי פרופאן הם בדרך כלל זולים יותר מאשר מחממי גז טבעי.

בעת שימוש בכל תנור חימום חיצוני המופעל על גז, חיוני לעקוב אחר הוראות היצרן לפעולה בטוחה ולשקול את התקנות המקומיות והנחיות הבטיחות לגבי השימוש במכשירי חימום חיצוניים. לגבי התקנת פטריות חימום גז חובה להעזר ולהתייעץ עם טכנאי גז מוסמך.

פתרונות חימום לחצר
דילוג לתוכן