טכנאי גז לשירותכם

טכנאי גז במודיעין

בין אם אתם מחפשים טכנאי גז במודיעין או בכל עיר, עליכם להיות סמוכים ובטוחים כי הטכנאי מורשה, מנוסה ובקיא בסוג מערכות ותשתיות הגז שלכם. בשורות הבאות, נעבור על מידע הקשור בשירותי הרכבת כיריים, תיקון דליפות גז, תחזוקת תשתיות ומכשירי גז ועוד – המשיכו לקרוא.

במה עוסקים טכנאי גז במודיעין ובכלל?

בעוד כי טכנאי גז במודיעין אחראים על התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות גז, הם גם עובדים במגוון תחומים, כולל בתחומי הגז התעשייתי במבנים מסחריים, במפעלים, מסעדות ועוד. אם מדובר על טכנאי גז עבור בתים ודירות, הרי שהטכנאים האלו מבצעים עבודות כגון התקנת כיריים, תנורים, אפילו תשתיות של מזגנים הפועלים על גז, תיקון דליפות גז, בדיקות תקופתיות של מערכות הגז ועוד. זאת בעוד שטכנאי גז בתחומים התעשייתיים מבצעים עבודות כגון התקנת מערכות גז מרכזיות, תיקון מכונות גדולות ומכשירים תעשייתיים הפועלים על גז, בדיקות תקופתיות של מערכות הגז התעשייתיות ועוד. כמו כן, חלק גדול מהטכנאים מבצעים גם עבודות כגון התקנת צנרת גז וכן תשתיות בהיקפים וסדרי גודל משתנים.

מה כולל התהליך של התקנת כיריים במודיעין?

רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי גז במודיעין עבור שירותי התקנת כיריים, כדאי לדעת מה התהליך של ההתקנה כולל ובמה הוא יהיה כרוך. בין אם מדובר על כיריים מסוג כזה או אחר, תהליך ההתקנה בד"כ כולל את השלבים הבאים:

  • בדיקת המקום המיועד להתקנה: ראשית, טכנאי הגז יבדוק את המקום הייעודי להתקנה, כדי לוודא שהוא אכן מתאים להתקנת סוג הכיריים שלכם.
  • התקנת הצנרת: טכנאי הגז יבצע את התקנת הצנרת הדרושה לכיריים, קרי צנרת הגז.
  • התקנת הכיריים: בשלב הסופי, הטכנאי יתקין את הכיריים, כולל חיבור לחשמל ולגז.

 

יש לציין, החוק בישראל מחייב הזמנת טכנאי גז מוסמך להתקנת כיריים. גם אם יש לכם ידע בנושא, חשוב להימנע מהתקנה עצמית מ-2 סיבות: לא לעבור על החוק וכן להימנע מסכנות בטיחותיות.

מה חשוב לדעת על טכנאי גז תעשייתי במודיעין?

חשוב לציין שישנם סוגי טכנאים שונים, כאשר כל אחד מהם מחזיק ברמות הסמכה שונות, ידע משתנה וכישורים שונים. באופן כללי, טכנאי גז במודיעין אשר מספק שירותי גז תעשייתי בד"כ רשאי לבצע את העבודות הבאות:

  • התקנת מערכות גז מרכזיות: ברוב המקרים מערכות גז מרכזיות מספקות גז לשימוש במפעלים, בתי מלון, מבני ציבור ועוד.
  • תיקון מכשירים תעשייתיים: טכנאי גז תעשייתי במודיעין רשאי לבצע תיקונים והתקנות של תנורי אפייה תעשייתיים, גנרטורים מסוגים שונים ועוד.
  • בדיקות תקופתיות: בדיקות תקופתיות של מערכות הגז נועדו לוודא שהן תקינות ובטיחותיות, לא פעם תחת תקני בטיחות מחמירים במיוחד.

מה חשוב לדעת על תיקון דליפות גז במודיעין?

בין אם אתם צריכים תיקון דליפות גז במודיעין או בכל אזור בארץ, חשוב לזכור כי דליפות אלו עלולות להיות מסוכנות מאוד. אם אתם חושדים שיש דליפת גז בביתכם, חשוב להזמין טכנאי גז במודיעין בהקדם האפשרי. כאשר יגיע, הטכנאי יתחבר למערכת הגז ויבצע בדיקה באמצעות מכשירים אשר נועדו לאיתור מקור הדליפה. בנקודה הזו שווה לציין את הפרט הבא – שימו לב, ברזי גז ישנים או פגומים עלולים להיות מסוכנים ולדלוף. אם אתם רואים סימנים לכך שברז הגז שלכם אינו תקין, חשוב להזמין החלפת ברז גז במודיעין בהתאם לכך.

כמה עולה טכנאי גז במודיעין?

מחיר טכנאי גז במודיעין משתנה בהתאם לסוג העבודה הנדרשת, כמובן, אבל באופן כללי, עלות ביקור טכנאי גז עומדת על כ-150 – 250 ₪ בממוצע. הנה כמה דוגמאות למחירים של עבודות גז במודיעין ובכלל:

סוג עבודת גז במודיעין

מחיר טכנאי גז במודיעין

התקנה של מונה גז סטנדרטי ביתי

כ-150 – 450 ₪

בדיקה תקופתית של מערכת הגז

כ-150 – 350 ₪

  

התקנת נקודות גז

כ-250 – 1,200 ₪ כולל צנרת של 2 – 10 מטרים.

החלפת ברז גז במודיעין

כ-150 – 300 ₪

התקנות ותיקוני כיריים

כ-250 – 750 ₪ ומעלה, תלוי בסוג הכיריים וסוג עבודת ההכנה שיש לבצע עבור תשתית הכיריים.

חשוב לציין כי המחירים לעיל מוגשים כהמלצה בלבד, והמחיר בפועל עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כגון:

  • מיקום העבודה: עבודות גז באזורים מרוחקים ממודיעין עשויות להיות יקרות יותר מעבודות גז באזור זה.
  • שעות העבודה: ברוב המקרים עבודות גז המבוצעות בשעות הערב או בסופי שבוע הן יקרות יותר מעבודות גז במהלך היום.
  • חומרים: אם נדרשת החלפת חלקים או רכיבים, אולי אפילו רכיבים נדירים עקב יושן מערכת הגז, העלות תהיה גבוהה יותר וכן תכלול גם את מחירי החלקים החדשים.

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת, מומלץ לפנות ישירות לטכנאי הגז, אייל מוסקוביץ', ולקבל הצעת מחיר קונקרטית.

לסיכום, יש משהו שצריך להיזהר ממנו?

האם יש משהו שצריך להיזהר ממנו כאשר אתם מזמינים טכנאי גז מורשה במודיעין? ובכן, טכנאי גז במודיעין מורשה זה דבר אחד, אבל דבר שני ואחר לגמרי הוא הניסיון של הטכנאי. באופן כללי, מומלץ להיזהר מטכנאים אשר מציעים מחירים עד כדי כך נמוכים שהם כבר מחשידים. כמו כן, קחו בחשבון את נורות האזהרה הבאות: טכנאים עם חוות דעת וביקורות שליליות ברחבי הרשת, טכנאים שאינם מספקים לכם אחריות על העבודה שלהם וטכנאים שמסרבים לספק לכם הצעת מחיר וכן חוזה התקשרות. בכל אחד מהמקרים הנ"ל, חשוב שתידלק נורת אזהרה וחשוב שתבדקו יותר לעומק במה מדובר. אם הטכנאי מסתמן כחובבן בתחומו, דרשני, עדיף להתקדם לטכנאי הבא ברשימה.

אם אתם צריכים סיוע נוסף, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אייל מוסקוביץ', טכנאי גז מורשה במודיעין עם ניסיון של שנים רבות בתחומי הגז השונים, לרבות גז תעשייתי וביתי גם יחד.  

דילוג לתוכן