טכנאי גז לשירותכם

שולחן אש לגינה | שולחן מדורה | מדורת גן – Gas Fire Pit Table

שולחן אש הפועל על גז הוא מוצר אשר נועד לספק חימום חוץ של איזור הישבה, מספק חמימות, אווירה, ולעתים קרובות מוקד ל- "ישיבות" חברתיות במקום חיצוני שבבית (חצר או מרפסת) , זהו פתרון חימום חוץ מעולה וניתן למצוא היום מבחר של שולחנות אש מעוצבים ומותאמים לאוירה של הבית שלכם. שלא כמו בורות עץ מסורתיים הפועלים על בעירת עצים, שולחן אש הפועל על גז משתמש בגז טבעי או פרופאן כמיכל גז חיצוני כמקור דלק.

1. סוגי דלק:

גז טבעי: אפשר לחבר כמה שולחנות אש לקו הגז הטבעי של הבית שלך. זה מאפשר אספקה ​​רציפה של דלק, ומבטל את הצורך במילוי מיכלי פרופאן. עם זאת, הוא עשוי לדרוש התקנה מקצועית על ידי טכנאי גז מורשה.
פרופאן: שולחנות אש רבים משתמשים במיכלי פרופאן (מיכל גז נייד) כמקור הדלק שלהם. שולחנות אש פרופאן הם ניידים יותר וניתן למקם אותם בכל מקום בחלל החיצוני בבית שלכם. הם קלים יחסית להתקנה ולשימוש.

2. מערכות הצתה:

שולחנות אש מגיעים בדרך כלל עם מערכות הצתה שונות, כולל הצתה ידנית (הדלקה עם גפרור או מצית) והצתה אלקטרונית (הצתה בלחיצת כפתור או בשלט רחוק).

3. סגנונות ועיצובים:

שולחנות אש גז מגיעים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים כדי להתאים לאסתטיקה חיצונית שונה ועיצובים שונים בבתים. הם יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, כגון מתכת, אבן, בטון, או אפילו זכוכית.

4. גודל ותפוקת חום:

שולחנות אש גז משתנים בגודלם, מדגמים שולחניים קטנים ועד מתקנים גדולים ומובנים. הגודל והעיצוב של השולחן אש שלכם ישפיעו על תפוקת החום שלו, כאשר שולחנות גדולים יותר מייצרים בדרך כלל יותר חום.

5. בטיחות:

שולחנות אש גז נחשבים לרוב בטוחים יותר מאלה שפועלים עם עצים בוערים, מכיוון שהם אינם מייצרים ריח שרוף, ניצוצות, גחלים או פסולת מעופפת. עם זאת, חיוני לעקוב אחר הנחיות הבטיחות, כולל שמירה על מרווחים נאותים מחומרים דליקים.

6. שליטה:

שולחנות אש גז מציעים שליטה מדויקת על עוצמת הלהבה, מה שמקל על התאמת החום לטעמכם. דגמים מסוימים אפילו כוללים שלט רחוק או אפליקציות לסמארטפון לתפעול נוח.

7. תחזוקה:

תחזוקה שוטפת נחוצה כדי לשמור על שולחן האש שלכם במצב עבודה תקין. זה עשוי לכלול ניקוי המבער, בדיקת קווי גז לאיתור דליפות, והבטחת מערכת ההצתה פועלת כהלכה.

9. עלות:

העלות של שולחן אש לחצר עשויה להשתנות מאוד בהתאם לגורמים כמו גודל, חומרים, מותג ותכונות. חשוב להגדיר תקציב ולבחור שולחן אש למרפסת שמתאים לטווח המחירים שלכם.

10. שיקולים משפטיים ובטיחותיים:

בדקו את התקנות המקומיות ואת הנחיות הבטיחות לגבי התקנה ושימוש שולחנות אש באזורכם. במקומות מסוימים עשויות להיות הגבלות על סוגי דלק, דרישות התקנה ואישורים ממבנים וצמחייה.

לפני רכישת שולחן אש על גז, מומלץ לחקור דגמים שונים, לקרוא ביקורות ולשקול את הצרכים וההעדפות הספציפיות שלך כדי למצוא את זה המתאים ביותר לגינה \ מרפסת ולאורח החיים שלכם. התקנת שולחן אש בחצר או במרפסת אינה לוקחת הרבה זמן, אם אתם מתכננים לחבר אותו לקו גז טבעי, התייעצו עם איש מקצוע בדרך כלל טכנאי גז מוסמך להתקנה בתקן הנדרש.

מותגים בולטים של שולחנות אש \ מדורות אש לגינות ומרפסות : אלמנטי – ELEMENTI | פואגו – FUEGO | הפי קוקנינג – Happy Cocooning | בראנד – Brand

דילוג לתוכן