טכנאי גז לשירותכם

הקמת תשתיות גז בבתים פרטיים / וילות

הקמת תשתיות גז בבתים פרטיים

הקמת תשתית גז בוילה או בבית פרטי, זו מלאכה אשר שמורה אך ורק לטכנאי הגז שלכם. מאחר שגז הינו חומר דליק, קיימים תווי תקן וקיימת חוקיות הנוגעת להקמת התשתיות. אייל מוסקוביץ' – הקמת תשתיות גז לבתים פרטיים, הנה כל הפרטים.

עם ניסיון רב שנים בתחום הקמת תשתיות גז בחברות, עסקים וארגונים או מוסדות, אייל מוסקוביץ מספק גם שירות של הקמת תשתיות גז בבית פרטי ובווילות. בין אם אתם עומדים לשפץ את הבית או לבנות את ביתכם, הקמת התשתיות מהווה את אחד השלבים החשובים ביותר במהלך הבנייה והשיפוץ. וכבר עכשיו נציין, טכנאי הגז שלכם חייב להכיר את כל הכללים והחוקים הכרוכים בהקמה של תשתיות מסוגים אלו. 

תשתית גז בית פרטי: מה חשוב לדעת? 

אם אתם מתכוננים להקמת תשתית גז בוילה, יהיה חשוב לתכנן מראש את הצרכים שלכם מהתשתית. למשל, טכנאי גז להקמת תשתית גז בבית פרטי יעדיף תמיד לדעת מה יהיו השימושים העתידיים שלכם בנקודות הגז. 

בעוד שחלק מהאנשים משתמשים בנקודת הגז רק בכדי להפעיל את גריל הגז, בשנים האחרונות אנשים רבים החלו גם להשתמש במייבשי כביסה מבוססי גז. יש לכך יתרונות רבים, כמו למשל היתרון של שמירה על הבגד (במייבש בגדים גז לא נוצר אותו חשמל סטטי שהורס בגדים). 

כמה נקודות גז אני צריך בווילה? 

כלל אצבע: ככל שתצטרכו להשמיש יותר מכשירי גז, ככה תצטרכו התקנת נקודות גז רבות. אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים כמה נקודות גז יש להתקין בבית, באופן כמעט גורף, כמות נקודות הגז המומלצות בבית פרטי עומדת על כ-6 נקודות. 

אם כך, אנחנו מבינים שרגע לפני שמזמינים טכנאי להתקנת תשתית גז בוילה, חשוב לאפיין את הצרכים העתידיים ואת השימוש במכשירי הגז השונים. אם אפשרי, יהיה אפילו עדיף לרכוש את מכשירי הגז שלכם מטכנאי הגז, ככה כולם יהיו מסונכרנים על מה שצריך להתבצע. 

אייל מוסקוביץ' תשתיות גז בתים פרטיים – לפי התקן הישראלי 

בין אם אתם צריכים תשתית גז לווילה או בבית קרקע קטן, תשתית גז לבית פרטי מחיר, גם חשוב להקפיד על התקנת התשתית על פי התקן הישראלי (ת"י 158 – 2018). על פי תקנים של בטיחות, ניתן להתקין נקודת גז במרחק של 1.2 מטרים מדלתות בבית ופתחים שונים. 

כמו כן, יש להקפיד על מרחק התקנה של 3 מטרים מפתחי ביוב, כניסה למקלטים, כניסה לחניונים ומקומות נמוכים. זאת ועוד, התקנת נקודת גז בבית פרטי צריכה להתבצע במרחק של 0.7 מטרים ממכשירים שיכולים ליצור ניצוצות חשמליים. 

כדאי לתכנן קדימה את השימוש העתידי בנקודות הגז 

לאחר שהבנו מספר כללים בסיסיים בכל מה שקשור להקמת תשתיות גז בבתים פרטיים, אפשר לדבר על השימוש בנקודות הגז. לרוב, התקנת נקודות גז ותשתיות בווילה תצריך גם התקנת נקודה בחצר. זאת, משום שאנשים תמיד חושבים קדימה, או מנסים לפחות. 

גם אם כרגע אין לכם מטבח אחורי או מטבח חוץ בבית, ייתכן שבעתיד תרצו להקים אחד כזה. אם כך, חשוב לתכנן נכון לפני הקמת תשתית גז בית פרטי. בין אם אתם לקראת שיפוץ בית פרטי או בנייתו, אנו מזמינים אתכם לתכנן נכון את הקמת תשתית הגז. 

אייל מוסקוביץ' טכנאי גז מורשה הקמת תשתית גז וילה 

את תכנון ההקמה צולחים בעזרת טכנאי גז מורשה להקמת תשתיות גז בווילות. אם אתם תרים אחר טכנאי גז מומלץ עבור התקנת תשתית גז וילה, אתם כנראה לא מוכנים להתפשר על מקצועיותו של הטכנאי. ובצדק. עם ניסיון מקצועי של שנים אל מול מוסדות וארגונים גדולים, אייל מוסקוביץ' יתקין עבורכם תשתיות גז בווילות ובתי קרקע. ניתן ליצור קשר עם אייל מוסקוביץ' דרך אתר האינטרנט, אבל בהחלט אפשר גם טלפונית. 

תשתיות גז בבית \ בניין

תשתית גז ביתית כוללת בדרך כלל מד גז, צינורות גז ומכשירי גז כגון תנורי גז, מחממי מים ותנורים. קצת מידע על כל אחד מהרכיבים הללו:

  • מד גז: מד הגז ממוקם בדרך כלל מחוץ לבית ומודד את כמות הגז בשימוש. חברת הגז תקרא את המונה מעת לעת ותחייב את בעל הבית לפי כמות הגז שנעשה בה שימוש.
  • צינורות גז: צינורות גז משמשים להובלת גז ממד הגז למכשירי הגז בבית. הצינורות עשויים בדרך כלל מפלדה או נחושת והם מותקנים מתחת לאדמה או בקירות. חשוב להתקין תשתיות אלה אך ורק עם טכנאי גז מורשה כדי להבטיח פעולה בטוחה ויעילה.
  • מכשירי גז: מכשירי גז כוללים כיריים, תנורים, מחממי מים, תנורים ומכשירים אחרים הפועלים על גז טבעי. מכשירים אלה בדרך כלל חסכוניים יותר באנרגיה וחסכוניים יותר ממכשירים חשמליים. מזכירים שחשוב מאוד להתקין ולתחזק של מכשירי גז על ידי איש מקצוע מורשה כדי להבטיח פעולה בטוחה ויעילה.
  • בטיחות גז: חשוב להקפיד על הנחיות הבטיחות בעת שימוש בגז. זה כולל לוודא שמכשירי גז מותקנים ומתוחזקים כהלכה, בדיקת דליפות גז באופן קבוע ושימוש בגלאי גז לניטור כל דליפות גז. במקרה של דליפת גז, חשוב לפנות מיד את הבית ולהזעיק את חברת הגז או שירותי החירום.

חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע מורשים להתקנת ותחזוקה של גז כדי להבטיח תפעול בטוח ויעיל.

גלריה - התקנת תשתיות גז בבתים

בניית תשתית גז לבית פרטי אמישראגז
הכנת עמדת גז עם מכסה אמישראגז
תשתית לבלוני גז בחצר בית פרטי
פריסת צינור גז צהוב תשתית לבית פרטי
פריסת צינור גז בחצר - תשתיות בבתים פרטים
צינור גז צהוב - פריסת תשתית ביחידת דיור
חיבור יחידת דיור לתשתית גז
בלוני גז לפני הכנת התשתית ביחידת דיור של בית פרטי
הכנת חיבור לבלוני גז ביחידת דיור
הכנת עמדה לבלוני גז ביחידת דיור בבית פרטי
תשתית חיבור גז בחצר בית פרטי
קו גז תשתית לבית פרטי
עמדת גז בחצר בית פרטי
פריסת תשתית גז בדירה

כל התמונות המוצגות בגלריה הם תוכן מקורי ובלעדי לאתר – www.gas-tech.co.il

דילוג לתוכן