טכנאי גז לשירותכם

מהי נקודת גז?

נקודת גז ביתית היא שקע גז המותקן בבית, דירה, חצר או במרפסת, בדרך כלל כדי לספק דרך נוחה ובטוחה לשימוש במכשירי גז כגון: תנור גז, אח, תנור חימום, מנגל במרפסת, טאבון לפיצות. הנה כמה דברים חשובים שכדאי לדעת על התקנת נקודת גז במרפסת או בבית :

  • התקנת נקודת גז : נקודות גז ביתיות חייבות להיות מותקנות על ידי איש מקצוע מורשה. נקודת הגז חייבת להיות מחוברת לקו הגז הראשי של הבית או הדירה, וההתקנה חייבת לעמוד בקודי הבנייה והבטיחות המקומיים.
  • מיקום: מיקום נקודת הגז יהיה תלוי בפריסת הבית ובשימוש המיועד של מכשירי הגז. לדוגמה, נקודת גז לכיריים או תנור עשויה להיות ממוקמת במטבח, בעוד שנקודת גז לקמין עשויה להיות ממוקמת בסלון, התקנת נקודת גז במרפסת בדרך כלל למנגל או טאבון גז.
  • בטיחות: חשוב לוודא שנקודת הגז מותקנת בצורה בטוחה ושכל מכשירי הגז המחוברים אליה תקינים. תחזוקה ובדיקות שוטפות יכולות לעזור להבטיח שאין דליפות גז או סכנות בטיחותיות אחרות.
  • עלות: עלות התקנת נקודת גז ביתית תהיה תלויה בגורמים שונים, כמו מיקום קו הגז ומורכבות ההתקנה. חשוב לקבל הצעת מחיר מאיש מקצוע מורשה לפני שמתחילים בהתקנה.

נקודת גז ביתית יכולה להיות דרך נוחה ובטוחה להשתמש במכשירי גז בבית. עם זאת, חשוב לוודא שההתקנה והשימוש בנקודת הגז ובמכשירים נעשים בצורה בטוחה על ידי טכנאי גז מוסמך ובהתאם לתקנות המקומיות.

התקנת נקודת גז במהלך שיפוץ הבית ואחרי

בין אם אתם בעיצומים של שיפוצים בבית, או שמא אתם מוסיפים מטבח שני במרפסת, זהו הזמן הכי טוב להסתייע בשירותיו של  אייל מוסקוביץ' – טכנאי גז מומלץ להתקנת נקודת גז נוספת. בואו נבין יחדיו מדוע במהלך שיפוצים זהו הזמן המושלם להוסיף או למשוך נקודת גז חדשה בבית.

אין ספק, כולנו יודעים עד כמה התהליכים של שיפוצים בבית יכולים להיות מורכבים. בין אם מדובר בשיפוצים קטנים או נרחבים יותר, התהליכים האלו בדרך כלל יהיו גם לא זולים. ומעבר לכל מה שציינו כאן, כמובן שתהליכי שיפוץ בבית יצריכו ממכם ניקיון תמידי ועבודות ניקוי. ואם כבר הכול מבולגן ומאובק, זהו הזמן המושלם להוסיף נקודת גז חדשה.

התקנת והוספת נקודת גז במהלך שיפוץ בראשל"צ

רגע לפני שנדבר ספציפית על הוספת נקודת גז בראשון לציון, בואו נבין מה הטיימינג המדויק לכך. חוץ מהעובדה שהבית כבר גם ככה מאובק ומלוכלך, חשוב לציין גם את היתרון שיש בריכוז אנשי המקצוע במועד אחד ותחת אותה קורת גג. במילים יותר פשוטות, אם אתם מרכזים את כל אנשי המקצוע באותו המועד, יש בכך יתרון אדיר (מועדי וזמני השיפוץ).

לא פעם, איש מקצוע בתחום אחד עשוי להסתייע באיש מקצוע מתחום עיסוק אחר. למשל, בואו נניח שתצטרכו למשוך נקודת גז דרך קירות גבס, ובדיוק איש הגבס שלכם נמצא בדירה. הצוות של אייל מוסקוביץ' יעבוד בשיתוף עם איש הגבס בכדי להבטיח תוצאות מושלמות של נקודת גז חדשה.

חיבור נקודת גז בבית
התקנת תשתית גז 12 ק"ג עם שלוחה לגריל גז

משיכת נקודת גז בראשון לציון: מתי יהיה מומלץ להוסיף נקודת גז?

במקרים רבים, אנשים בוחרים להוסיף נקודות גז גם בזמן שהם בונים או מרחיבים את המרפסת בבית, או את החצר הפרטית. חשבתם פעם להתקין אולי טאבון גז אותנטי להכנת פיצות? מה לגבי פינת BBQ כל כך מקצועית, עד שהאורחים לא יפסיקו להגיע?

בין אם כך או כך, אנחנו רוצים להציע לכם להוסיף נקודת גז חדשה בביתכם. חשוב לזכור, הוספת או התקנת נקודת גז שנייה בבית זוהי לא פעולה שניתן לבצע לבד. משיכת נקודת גז בבית חייבת להתבצע תחת נהלי הבטיחות ותקני הבטיחות הנדרשים.

התקנת כיריים בראשל"צ ומשיכת נקודת גז

אם אתם צריכים התקנת כיריים בבית, התקנת נקודת גריל בחצר בראשל"צ או התקנת נקודת גז נוספת בראשון לציון, הקפידו להסתייע במקצוענים בלבד. התקנת נקודת גריל בראשון או התקנת טאבון גז בראשון חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים כדוגמת הצוות של אייל מוסקוביץ' – התקנות נקודות גז במרפסת בראשון לציון.

אם אתם לא בטוחים היכן ניתן להוסיף נקודה אצלכם, אתם יכולים גם ליצור קשר בכדי להתייעץ.
צוות המומחים המוסמכים של אייל מוסקוביץ' מספק מענה בעבור התקנת כיריים בראשל"צ, הוספת נקודת גריל בחצר, התקנת נקודת גז בזמן שיפוץ דירות, התקנת טאבון גז, ועוד.

חידוש וסידור נקודת גז במסעדה
סידור נקודת גז במסעדה
חידוש נקודת גז בבית
חיבור שעון שבת לגז לנקודת גז - חג"ז
חיבור שעון שבת לגז לנקודת גז
נקודת גז לכיריים
התקנת נקודות גז
תשתית ונקודות גז לאחר התקנה
תשתית ונקודות גז

כל התמונות המוצגות בגלריה הם תוכן מקורי ובלעדי לאתר – www.gas-tech.co.il

דילוג לתוכן