טכנאי גז לשירותכם

התקנת נקודת גז | נקודות גז - אייל מוסקוביץ טכנאי גז מומלץ בראשון לציון ונס ציונה

התקנת נקודת גז במהלך שיפוץ הבית ואחרי

בין אם אתם בעיצומים של שיפוצים בבית, או שמא אתם מוסיפים מטבח שני במרפסת, זהו הזמן הכי טוב להסתייע בשירותיו של  אייל מוסקוביץ' – טכנאי גז מומלץ להתקנת נקודת גז נוספת. בואו נבין יחדיו מדוע במהלך שיפוצים זהו הזמן המושלם להוסיף או למשוך נקודת גז חדשה בבית.

אין ספק, כולנו יודעים עד כמה התהליכים של שיפוצים בבית יכולים להיות מורכבים. בין אם מדובר בשיפוצים קטנים או נרחבים יותר, התהליכים האלו בדרך כלל יהיו גם לא זולים. ומעבר לכל מה שציינו כאן, כמובן שתהליכי שיפוץ בבית יצריכו ממכם ניקיון תמידי ועבודות ניקוי. ואם כבר הכול מבולגן ומאובק, זהו הזמן המושלם להוסיף נקודת גז חדשה.

התקנת והוספת נקודת גז במהלך שיפוץ בראשל"צ

רגע לפני שנדבר ספציפית על הוספת נקודת גז בראשון לציון, בואו נבין מה הטיימינג המדויק לכך. חוץ מהעובדה שהבית כבר גם ככה מאובק ומלוכלך, חשוב לציין גם את היתרון שיש בריכוז אנשי המקצוע במועד אחד ותחת אותה קורת גג. במילים יותר פשוטות, אם אתם מרכזים את כל אנשי המקצוע באותו המועד, יש בכך יתרון אדיר (מועדי וזמני השיפוץ).

לא פעם, איש מקצוע בתחום אחד עשוי להסתייע באיש מקצוע מתחום עיסוק אחר. למשל, בואו נניח שתצטרכו למשוך נקודת גז דרך קירות גבס, ובדיוק איש הגבס שלכם נמצא בדירה. הצוות של אייל מוסקוביץ' יעבוד בשיתוף עם איש הגבס בכדי להבטיח תוצאות מושלמות של נקודת גז חדשה.

חיבור נקודת גז בבית
התקנת תשתית גז 12 ק"ג עם שלוחה לגריל גז

משיכת נקודת גז בראשון לציון: מתי יהיה מומלץ להוסיף נקודת גז?

במקרים רבים, אנשים בוחרים להוסיף נקודות גז גם בזמן שהם בונים או מרחיבים את המרפסת בבית, או את החצר הפרטית. חשבתם פעם להתקין אולי טאבון גז אותנטי להכנת פיצות? מה לגבי פינת BBQ כל כך מקצועית, עד שהאורחים לא יפסיקו להגיע?

בין אם כך או כך, אנחנו רוצים להציע לכם להוסיף נקודת גז חדשה בביתכם. חשוב לזכור, הוספת או התקנת נקודת גז שנייה בבית זוהי לא פעולה שניתן לבצע לבד. משיכת נקודת גז בבית חייבת להתבצע תחת נהלי הבטיחות ותקני הבטיחות הנדרשים.

התקנת כיריים בראשל"צ ומשיכת נקודת גז

אם אתם צריכים התקנת כיריים בבית, התקנת נקודת גריל בחצר בראשל"צ או התקנת נקודת גז נוספת בראשון לציון, הקפידו להסתייע במקצוענים בלבד. התקנת נקודת גריל בראשון או התקנת טאבון גז בראשון חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים כדוגמת הצוות של אייל מוסקוביץ' – התקנות נקודות גז במרפסת בראשון לציון.

אם אתם לא בטוחים היכן ניתן להוסיף נקודה אצלכם, אתם יכולים גם ליצור קשר בכדי להתייעץ.
צוות המומחים המוסמכים של אייל מוסקוביץ' מספק מענה בעבור התקנת כיריים בראשל"צ, הוספת נקודת גריל בחצר, התקנת נקודת גז בזמן שיפוץ דירות, התקנת טאבון גז, ועוד.

דילוג לתוכן