טכנאי גז לשירותכם

התקנת גריל גז

גריל גז הוא סוג של גריל חיצוני העושה שימוש במיכל גז פרופאן או בגז טבעי כמקור דלק לחימום סורגי מתכת שעליהם מבשלים מזון. גרילי גז הם בחירה פופולרית לבישול בחוץ מכיוון שהם קלים לשימוש, מתחממים במהירות ומספקים בקרת טמפרטורה מדויקת. כמה תכונות ורכיבים מרכזיים של גריל גז הנפוץ במרפסות וחצרות הבתים:

 • מבערים: לגריל גז יש בדרך כלל מספר מבערים המספקים חום לסורגים. מספר המבערים יכול להשתנות בהתאם לגודל וסוג הגריל.
 • מצתים: כדי להדליק את המבערים, גרילי גז משתמשים במצת היוצר ניצוץ כדי להצית את הגז. בחלק מגרילי הגז יש נורת פיילוט שנשארת דולקת כל הזמן כדי להצית את הגז כאשר המבער מופעל.
 • משטחים: המזון מונח על רשתות מתכת המתחממות על ידי המבערים. הסורגים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים כמו נירוסטה או ברזל יצוק.
 • מכסה: לגרילי גז יש מכסה המכסה את הסורגים ועוזר לשמור על חום ועשן. למכסה עשוי להיות גם מדחום מובנה לניטור הטמפרטורה בתוך הגריל.
 • פקדים: לגריל גז יש ידיות או פקדים דיגיטליים המאפשרים לכוון את טמפרטורת המבערים.
 • מאפייני בטיחות: לגריל גז יש מספר מאפייני בטיחות למניעת דליפות גז וסכנות אחרות. אלה יכולים לכלול שסתומי כיבוי אוטומטיים, גלאי דליפת גז וחיישני להבה.

 

גרילי גז הם דרך נוחה ויעילה לבשל אוכל בחוץ, אך הם דורשים התקנה ותחזוקה נאותים כדי להבטיח בטיחות ותפקוד תקין. חשוב לבחור טכנאי גז מוסמך להתקין ולתחזק את גריל הגז שלך כדי למנוע תאונות ולהבטיח ביצועים מיטביים.

סוגים של גריל גז

ישנם מספר סוגים של גרילי גז זמינים בשוק, כל אחד עם תכונות ויתרונות ייחודיים משלו. להלן כמה מהסוגים הנפוצים ביותר

 • גריל גז עצמאי: אלו הם גרילי גז עצמאיים המגיעים על גלגלים, מה שהופך אותם קלים להזזה. בדרך כלל יש להם מבערים מרובים, מדחום מובנה ומדפי צד להכנת מזון.
 • גריל גז מובנה: גריל אלו מיועדים להיבנות במטבח חיצוני או באי. הם בדרך כלל גדולים יותר מגריל עצמאיים ומציעים יותר תכונות כמו מבערי רוטיסרי, מבערי אינפרא אדום וקופסאות עישון.
 • גרילי גז ניידים: גרילי גז קומפקטיים אלה מושלמים לקמפינג, תאחור ופיקניקים. הם קלים וקלים לנשיאה, אך עשויים להיות בעלי פחות תכונות מאשר גרילים עצמאיים או מובנים.
 • גריל גז שולחני: גריל אלו נועדו להיות מונחים על שולחן או משטח, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור חללים חיצוניים קטנים כמו מרפסות ופטיו. הם קטנים, ניידים וקלים לשימוש.
 • גריל גז טבעי: גרילים אלו מחוברים לקו גז טבעי, מה שאומר שלעולם לא תצטרך לדאוג שיגמר הדלק. הם בדרך כלל יקרים יותר מגרילי פרופאן, אבל נוחים יותר עבור אלה עם חיבור לגז טבעי.
 • גריל גז פרופאן: גרילים אלה פועלים על מיכלי פרופאן, שניתן למלא או להחליף בקלות. חיבור גריל גז לבלון פופוךרי מאוד במרפסות הבתים והם הסוג הנפוץ ביותר של גריל גז וזמינים במגוון רחב של גדלים ונקודות מחיר.

מותגי גריל גז נפוצים בישראל:

קולמן – Coleman | ברויל קינג – Broil King | צ'ר ברויל – Char Broil | וובר – Weber | נפוליאון -Napoleon | סיזר – Caesar | גרנדהול – Grandhall

התקנת גריל גז בבתים אינה משימה קשה, אך היא דורשת תכנון והכנה, ידע במערכות גז וכמובן, רישיון והסמכה להתעסקות עם תשתיות גז, נקודות גז וכו'. אחד הדברים הראשונים שעליכם לעשות הוא, לברר היכן נמצאת נקודת קו הגז הקרובה.

ברגע שאתם יודעים היכן נמצאת נקודת הגז, תוכלו לדעת אם גריל הגז יוכל להיות מחובר לנקודה זו. אם למשל אתם מעוניינים להתקין גריל גז במרפסת, יהיה חשוב לוודא שאכן יש נקודת גז במרפסת. אם לא, יהיה צורך באחת משתי הפעולות הבאות: התקנת נקודת גז חדשה או הזזת נקודת גז קיימת (פיצול נקודת גז גם אפשרית).

מדוע חשוב להסתייע בטכנאי גז להתקנת גריל גז?

כדי להבטיח שגריל הגז שלכם פועל כשורה, כדאי להזמין איש מקצוע שיתקין אותו. הסיבה לכך היא, שגריל הגז הוא מכשיר מורכב ודורש ידע רב כדי להתקין אותו. אמנם המשימה נחשבת פשוטה, אבל כן צריך בשבילה ידע וניסיון.

חשוב להיעזר בטכנאי גז מוסמך, כי הוא יידע להתמודד עם תהליך ההתקנה ולוודא שהגריל יהיה בטוח לשימוש. הטכנאים גם יידעו אילו סוגי גריל גז הכי מתאימים לצרכים שלכם, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן ואנרגיה על חיפושים של גריל גז. בעוד שחלק מהאנשים יכולים לעשות זאת בעצמם, חשוב להיעזר בטכנאי גז מכיוון שיש להם את הכישורים והידע הדרושים שיכולים לעזור להפעיל את הגריל שלך במהירות ובבטיחות.

היתרונות של התקנת גריל גז

התקנת גריל גז היא דרך מצוינת להפוך את חווית הבישול בחוץ למהנה יותר. עם זאת, זה גם טוב לאיכות הסביבה כי לא צריך להשתמש בפחמים או סוגים אחרים של דלק. יש לגרילי גז פחות השפעה על הסביבה, מכיוון שהם מייצרים הרבה פחות פליטת פחמן. כמו כן, גריל גז קל להתקנה וקל יותר לניקוי מאשר גריל פחמים.

יש לדעת, בחלק מהערים בארץ ישנו איסור על הדלקת גריל פחמים במרפסות, בגגות או בחצרות פרטיות. זה המענה החשוב ביותר שמספקת לכם התקנת גריל גז בבתים. תוכלו לעשות על האש מבלי לדאוג לזיהום הסביבתי שחלק מהעיריות בארץ אוסרות בשכונות מגורים.

מה מצריכה התקנת גריל גז?

סוג נקודת הגז שאתם תצטרכו תהיה תלויה בפריסת נקודות הגז הנוכחית בביתכם, לכן חשוב לדעת מראש את מיקומי נקודות הגז בבית. במקרים מסוימים יהיה צורך להתקין נקודת גז חדשה, במקרים אחרים יהיה אפשר לפצל נקודת גז קיימת ואז לחבר צינור גז למנגל. אם למשל יש קיר מפריד בין המרפסת לבין חדר אחר עם נקודת גז, בד"כ יהיה אפשרי לפצל את הנקודה עבור התקנת גריל גז בבתים.

בסופו של דבר, על מנת שהגריל שלכם יעבוד כמו שצריך, תצטרכו לחבר אותו לנקודת גז שכבר מותקנת בביתכם. אם ברצונכם להוסיף נקודת גז נוספת ואינכם בטוח כיצד להתקין גריל גז, צרו קשר עם טכנאי גז מומלץ להתקנת גריל גז.

טיפים לאיתור טכנאי התקנת גריל גז בבתים

כאשר אתם מחפשים טכנאי התקנת גריל גז, חשוב להכיר את הכישורים שצריכים להיות לטכנאי. טכנאי התקנת גריל גז אמור להיות מסוגל לבצע עבודות התקנה בסיסיות, וכן להיות בעל ניסיון עם גריל גז. אם אפשרי, מומלץ לבקש מהטכנאי איזושהי רשימה של לקוחות-עבר אשר יכולים להמליץ על עבודתו.

כאשר אתם מבקשים המלצות מלקוחות קיימים של הטכנאי, זה נותן לכם מושג על סוג השירות שהטכנאי מספק. זה יעזור לכם למצוא את טכנאי הגז הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם וסוג הגריל שתרצו להתקין.

גלרייה

גריל גז קולמן גלקסי 4 מבערים
טכנאי גז חיבור גריל גז אייל מוסקוביץ
טכנאי התקנת גריל גז טלפון 0507217009
טאבון גז לפיצה וגריל גז קולמן לאחר התקנץ טכנאי גז
התקנת טאבון אוני קודה 16 וגריל גז קולמן 2 מבערים
התקנת גריל גז למנגל וטאבון גז במרפסת
קולמן רבולושן 4 מבערים בחצר בית פרטי
גריל גז אוסטרליה שף מטריקס
גריל אוסטרליה שף 2 מבערים
התקנת גריל גז אוסטרליה שף במרפסת וחיבור לבלון גז
חיבור גריל גז לבלון במרפסת

כל התמונות המוצגות בגלריה הם תוכן מקורי ובלעדי לאתר – www.gas-tech.co.il

דילוג לתוכן