טכנאי גז לשירותכם

בדיקת גז בבית | בדיקת גז תקופתית | בדיקת בטיחות גז

בכל מקרה בו צריך טכנאי גז מורשה, קודם כל צריך לוודא שהוא אכן איש מקצוע מורשה. בסופו של דבר, בין אם צריך בדיקת גז בבית, בדיקת גז תקופתית או בדיקת בטיחות גז – חובה להסתייע בידיים מקצועיות. מדוע? מכיוון שתשתיות הגז הן אינן משחק ילדים. הנה מידע שכדאי להכיר, מאת אייל מוסקוביץ' – טכנאי גז מורשה רמה 2.
מחפשים אחר טכנאי גז מוסמך במרכז? אם כך, אתם כנראה מודעים לעובדה שכמו עם חשמל, גם עם גז אסור לשחק. טכנאי גז מוסמך עשוי לספק שירותים שונים, החל מאיתור בעיות ותיקון תקלות בתשתיות ומערכות גז, דרך התקנת כיריים וכלה בהקמת תשתיות גז שלמות לתעשיות ומבנים. ככל שהטכנאי ממוקצע יותר בתחום שלו ורכש יותר ידע והשכלה, כך הוא יספק שירותי טכנאי גז נרחבים יותר.

טכנאי גז מבצע בדיקת תקינות תקופתית

בדיקת גז בבית בעזרת טכנאי גז מורשה

לעיתים יש צורך להזמין בדיקת גז בבית בעקבות מצבים כמו דליפת גז, בעיות בתשתיות הגז, חשבון גז מנופח ועוד. במקרים אחרים, יש צורך לבצע בדיקות תקופתיות. על פי החוק, כשמבצעים בדיקת גז תקופתית, חובה לעשות זאת בעזרתו של טכנאי גז מורשה. מומלץ מאוד שלא לפספס את המועדים של בדיקת גז בבית או בדיקה תקופתית לתשתיות גז. לכל מערכת גז יש את המועדים שלה לבדיקות, מה שניתן לברר מול טכנאי גז מוסמך. כמו כן, בד"כ תוכלו למצוא מאחורי מערכות הגז מדבקות עם כיתוב אשר מורה על מועד בדיקת הגז.

טכנאי גז בודק שעון גז

שירותי טכנאי גז מורשה אייל מוסקוביץ'

בעוד שחלק מטכנאי הגז מספקים שירות של התקנת נקודות גז והזזת נקודות גז, טכנאי גז אחרים מספקים שירותים נרחבים של הקמת תשתיות גז לתעשיות ומפעלים, עסקים ובתים. אייל מוסקוביץ' הוא טכנאי גז מורשה המספק שירותי גז תעשייתי וביתי עבור כל חברות הגז: סופרגז, פזגז, אמישראגז ועוד. 

נוסף על שירותי גז תעשייתי, תוכלו להסתייע בטכנאי הגז גם עבור התקנת כיריים. כמו כן, תיקון תקלות בכיריים מבוצע ע"י הטכנאי. למשל, במקרים שבהם להבת הכיריים מאוד נמוכה ומקשה עליכם לבשל כמו שצריך. במקרים בהם להבת הכיריים נמוכה, טכנאי גז מורשה ינסה לבצע איתור דליפות גז, איתור קרעים בצינוריות גז ועוד. אם נמצא שישנה דליפת גז בבית, חשוב יהיה לסדר את התקלה כמה שיותר בהקדם. לאחר תיקון דליפת גז או תיקון כיריים, טכנאי גז מורשה יוכל להחזיר את גודל הלהבה המקורית שאתם זוכרים מפעם. 

 
טכנאי גז מרכבי ובודק כיריים

שירותי טכנאי גז נוספים – אייל מוסקוביץ'

אייל מוסקוביץ' מספק גם שירות של הוספת נקודות גז, מה שניתן לביצוע ברחבי הבית. בימינו אנשים אוהבים לבשל ועושים את זה בשלל לוקיישנים בבית. ניתן לבצע הוספת נקודת גז בחצר, הוספת נקודת גז במרפסת ובמקומות שונים בבית.
נוסף על שירות הוספת נקודות גז, תוכלו להסתייע בשירותיו של אייל מוסקוביץ' גם עבור החלפת ברזים של גז. בין אם אתם צריכים בדיקת בטיחות לגז, בדיקת גז תקופתית או בדיקת גז בבית, צרו קשר וקבלו את הפרטים הנוספים.

דילוג לתוכן